Łazy

Łazy nad morzem

Łazy to mała, nadmorska miejscowość o niezwykle atrakcyjnym położeniu: na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim (północny-zachód), a jeziorem Jamno (zachód), w sąsiedztwie sosnowych lasów (południe i wschód), które oddzielają miejscowość od kolejnego pięknego jeziora Bukowo. Czysta, szeroka plaża, lasy sosnowe oraz jeziora umożliwiające wędkowanie stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku. Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych. 

Jakie atrakcje czekają na Turystów w tym miejscu?

PLAŻA

Plaża w Łazach jest piaszczysta, szeroka,  a czysta woda morska zachęca do kąpieli tak morskich jak i słonecznych. Przy plaży malownicze wydmy z lasem sosnowym. W Łazach panuje mikroklimat polecany w leczeniu dróg oddechowych.

JEZIORO JAMNO

Jezioro Jamno to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza mierzeją. Jezioro połączone jest z morzem Kanałem Jamneńskim. Przy jeziorze znajdują się przystanie i wypożyczalnie sprzętu pływającego. Jamno jest idealnym miejscem dla amatorów sportów wodnych oraz wędkowania - bogate jest w szczupaki, leszcze, płocie, sandacze, okonie i węgorze.

JEZIORO BUKOWO

Jezioro Bukowo to idealne miejsce dla wędkarzy - występuje w nim ok. 20 gatunków ryb - oraz dla amatorów sportów wodnych. Zlokalizowane jest ono na wschód od Łazów. Jest to również dawna zatoka morska odcięta od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską.

AQUAPARK W HOLIDAY CAMPING RESORT

Jest to komfortowy kompleks basenowy z wieloma atrakcjami wodnymi. Jest to doskonała alterantywa na niepogodę. Na terenie obiektu znajdują się również 4 nowoczesne i eleganckie restauracje, m.in. Crystal, Arena ICE Bar, Coffe Corner oraz Terrace Restaurant.

Ostatnia aktualizacja - listopad 2018 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.bobolin.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00